Yeni Kayıt         Şifremi Unuttum!
Ümraniye Haberleri Sondakika Flaş Haber Ümraniye - Anasayfa
 
Yazı Boyutu : 12 punto14 punto16 punto18 punto
Nurullah Özkılıç

E-Posta:
nurullahozkilic.com

KANLI TERÖR İÇİN ÇARE VARDIR

Yaklaşık kırk yıldan beri bu cennet vatanda bölücü bir eşkıya grubu kan dökmeye, vatanımızı parçalamaya devam ediyor. İçerden ve dışarıdan beslenen bu hain sürüsü bugüne kadar gelen ve giden yöneticilerin gafleti, dalaleti hatta ihaneti sebebiyle bugünlere geldi.

Zaman zaman bitme noktasına geldi. İhmal edildi, zamanla yeniden palazlandı. Ocakları söndürdü, çocukları katletti. Kahraman askerlerimizi kalleşçe pusu kurarak şehit etti. Türkiye’nin önünde engel oldu. 100 milyar dolar civarında kaynak heba edildi. Ocaklara ateş düştü.

Son on yıl içerisinde yanlış politikalar yüzünden bu kanlı katiller iyice palazlandı. Teknoloji ve para kaynaklarını artırdı.

Habur’da davul zurna ile karşılandı. Gelinen netice malum.

Ben şimdi çözüm sunmak istiyorum.

1-Televizyon ekranlarında, basında yayında kiralık kalemlerin, aydın diye geçinen satılmış kişilerin yanlış, yalan ve kasıtlı beyanları ile zihni kirlenen milletimizin derhal aydınlatılması gerekir. Türkiye üzerinde oynanan oyunun net ifadelerle anlatılması şarttır.

2- Eşkıyanın iç ve dış para kaynaklarının derhal kurutulması için gerekli tedbirlerin alınması gerekir.

3-Vatan sathında namuslu şerefli vatan evlatları köy köy kasaba kasaba dolaşarak Milletimiz aydınlatılmalıdır.

4-Derhal ve behemehâl 30000 özel harekât timi yetiştirilmeli. Dağ taş Türk Askeri’nin kontrolünde bir temizlik harekâtı gerçekleştirilmelidir. PKK denen alçak kâfir, ermeni çocukları pestil edilmelidir. “Seni yemek için ağzını açan aslana tebessüm etmek gel beni ye demektir, unutulmamalı.”

5-100000 Özel iç güvenlik timleri yetiştirilmeli, en kısa zamanda devreye sokulmalı, köy kent, yol emniyeti derhal sağlanmalıdır. Özellikle Güney Doğu’da yaşayan vatandaşın emniyeti temin edilmelidir.

6-Silahlı eşkıya özel harekât timlerini görünce altına pislemekte, % 80 ‘i kalp krizinden telef olmaktadır. Geriye kalan alçaklar kaçarken yok olacaktır. Bu mücadele kesinlikle yapılmalıdır. Oyun kuralına göre oynanmalıdır.

7-Önce eşkıya sürüleri yok edilecek. Şehir- köy, dağ- taş güvenlik altında olacaktır.

8- Bölücü vatan ve din düşmanlarının dış güçlerin uşağı, taşeronu olduğu mutlaka anlatılmalı bölge insanı ile uzaktan ve yakından hiçbir ilgisinin olmadığı ortaya konulmalıdır.

9-Terör ile teröristi ayrı ayrı ele almalı çözüm ve çare ona göre kısa ve uzun vadeli çözümler üretilmelidir.


10-Kesinlikle kendisini kürt kabul eden vatandaşı dinsiz eşkıya ile bir tutmamalı, bölge insanına başka bir gözle bakmamalıdır.

11.Asıl kardeşliğin din kardeşliği olduğu hatırlatılmalıdır. Aynı anadan, aynı babadan olma kardeşler “Miras” kardeşidir. Anası-babası ölünce mirası varsa bölerler, o kadar. Gerçek kardeşlik din kardeşliğidir. Yüzde yüz Müslüman olan, Çanakkale’de yedi düvele karşı çarpışan bu milletin kardeşlik duyguları yeniden pekiştirilmelidir.
Benim vatanıma, dinime, ezanıma, bayrağıma, namusuma düşman olan benim öz kardeşim dahi olsa, babam dahi olsa benim bir numaralı düşmanımdır. Bu bağlamda Bedir savaşı misalleri ile anlatılmalıdır.

12- Irk konusunda halk aydınlatılmalıdır. Irkı yaratan Allah’tır. Allah ırkı değil, ırkçılığı yasaklamıştır. Haksız ve zalim kavmine yardım etmek, onun tarafında olmak ırkçılıktır.
Alman’ı, İngiliz’i, Arab’ı, Türk’ü, Kürt’ü, Çerkez’i yaratan Allah’tır.

13- Parlamentoya kadar girmiş bölücü terörün avukatlığını yapan, eşkıya ile sarmaş dolaş olanların derhal dokunulmazlıklarının kaldırılarak gerekenin yapılması önemlidir.

14-Bugüne kadar yemediği herze kalmayan bazı seçilmiş başkan, milletvekili kim varsa derhal haklarında işlem yapılmalıdır. Unutulmamalıdır ki tavizin sonu kelledir.

14-Kâfir sürüleri bertaraf edildikten sonra eğitim seferberliği başlatılmalı, kırılan kalpler, yıkılan gönüller tamir edilmelidir. Güneydoğu’da terör nedeniyle zarara uğramış insanların maddi ve manevi yaraları mutlaka sarılmalıdır.

15-Vatanını, milletini, bayrağını seven, Kuran ve ezan sevdalılarının derhal harekete geçirilmesi, akrabalık bağlarının güçlendirilmesi, doğudan batıya; kuzeyden güneye kardeş ailelerin tesis edilmesi şarttır, elzemdir.

16- Allah Resulü’nün “Din kardeşlerinizin sayısını artırınız.” Hadis-i Şerifi’nin hayata geçirilmesi gerekir.

17-Devlet gerekirse bir fon kurmalı toplanacak paralarla bir gönül seferberliği başlatmalı, bir kültür birliği oluşturmalıdır.

18-Millî birlik fonu kurulmalı Türk Ordusu teknolojik üretimini kendisi gerçekleştirmelidir.

19-Bu vatanın adı Türk Vatanı’dır, bayrağı Türk Bayrağı’dır, Eğitim dili Türkçedir. Hangi ırktan olursa olsun Millet bir kültür birliği adı altında Türk Milleti’dir. Herkes ana dilini konuşmada, öğrenmede hürdür. Devletin her nimetinden faydalanma noktasında da eşittir.

20-Dili, dini, ırkı ne olursa olsun rengini şehitler kanından alan Ay-Yıldızlı Türk Bayrağı’nın altında yaşamaktan gurur duyan herkes bu vatanda birici sınıf vatandaştır. Bu gerçek hayata hakim kılınmalıdır.

Bu yazi 4866 defa okundu.

<< Önceki


Yorum Ekle
Başlık:
Metin:
*Üye girişi yapılmadığından yorumlarınız "Misafir" rumuzu ile yayınlanır. Ücretsiz Üyelik için tıklayınız.
Tavsiye Et
Sayin okucuyumuz bu yazıyı istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.
*Kime:
*Kimden:
*Kisa Mesaj :
 
* İlgili yerleri boş bırakmayınız!
Yorum Yap
Tavsiye Et
Yazdır
Kaydet
Yorumlar ( 1 / 1 )
Allah katında Üstünlük Takvadadır.
Sayın Hocam O zaman neden ırkçı bir siyasi partiden aday oldunuz

Gön.: Misafir , 16:09   31 Aralik 2013
<<
>>
Diğer Yazıları
 
Yazarlar
1 2
Cengiz ALDAŞ

Eğitim ve Bireyler

Nurullah Özkılıç

KANLI TERÖR İÇİN ÇARE VARDIR

Celal Büyük

MÜSLÜMAN KİMDİR ?

Hilal Şileli

AŞKIN ÇEŞİTLERİ

Ümran Kaptan

HAYATTA YAŞAMAK

Okunan:
Hafta / Bu Ay / Yıl
En Çok Gönderilenler
Dünden Kalanlar
Anket
umraniyehaberleri.com
» Sitene Ekle  » Anasayfa Yap  » Sık Kullanılanlar  » RSS  » Site Haritası
© 01:11:2010 Tüm haklari saklidir. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayinlanamaz.